A- A+

Aktualności

2022-10-27 - Udział uczniów szkoły w Jaskrowie w XXII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę

Udział uczniów szkoły w Jaskrowie w XXII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę
Już po raz kolejny reprezentacja szkoły w Jaskrowie wzięła udział w tym wspaniałym wydarzeniu. W tym roku pielgrzymka odbyła 6. października. Głównym punktem uroczystości była Msza św. odprawiona na Błoniach Jasnogórskich.
czytaj więcej

2022-10-26 - Polska Silna Tradycją-wydarzenie kulturalne

Polska Silna Tradycją-wydarzenie kulturalne
W dniu 22 października 2022r., na sali gimnastycznej w ZSP im. Jana Pawła II w Jaskrowie odbyło się wydarzenie kulturalne „Polska Silna Tradycją”, zorganizowane przez  Koło Gospodyń Wiejskich „Jaskrowianki”, przy współpracy Wójta Gminy Mstów-Tomasza Gęsiarza oraz Dyrektora ZSP w Jaskrowie-Roberta Knysaka.
czytaj więcej

2022-10-24 - Ogłoszenie Wolontariatu

Wolontariusze naszej szkoły to dzieci o wielkich sercach. Nie potrafią przejść obojętnie wobec krzywdy drugiej osoby. Są również bardzo wrażliwe na krzywdę zwierząt.    W miniony piątek kilkoro z nich „uratowało” ślicznego psiaka zranionego w wypadku. Nie jest im obojętny jego los i z wielkim zaangażowaniem pragną pomóc w jego powrocie do sprawności .Jeśli ktoś  z Państwa chciałby ich wesprzeć w tej walce to bardzo prosimy zajrzeć w poniższy link lub zeskanować kod QR i przelać choćby niewielką kwotę.

Pokażmy wszystkim, że pomaganie ma sens!

PDF Zrzutka-v8n7kh---Plakat

czytaj więcej

2022-10-20 - Zuchowa Wyprawa do Akademii Pana Kleksa

Zuchowa Wyprawa do  Akademii Pana Kleksa
W  sobotę , 15 października 5 GZ  Przyjaciele Pana Kleksa wyruszyła  na 35 Jesienny Złaz Zuchowy pod hasłem „Wyprawa do Akademii Pana Kleksa. Trasa złazu wiodła przez rezerwat Parkowe w Złotym Potoku, gdzie mogliśmy podziwiać uroki Złotej Polskiej Jesieni.
czytaj więcej

2022-10-17 - konkursy przedmiotowe

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe organizowane są zgodnie z terminarzem zamieszczonym na stronie Kuratorium Oświaty pod adresem:  https://kuratorium.katowice.pl/index.php/category/szkoly-i-organy-prowadzace/konkursy-olimpiady-turnieje/wojewodzkie-konkursy-przedmiotowe-organizowane-przez-slaskiego-kuratora-oswiaty/ oraz informacjami wywieszonymi na tablicach informacyjnych szkoły.

dyrekcja

czytaj więcej

2022-10-17 - Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela
Uroczystym apelem uczczono w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaskrowie Święto Edukacji Narodowej. Uczestniczyła w nim cała społeczność szkolna: dyrektor – pan Robert Knysak, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie i przedszkolaki.
czytaj więcej

2022-10-12 - Wycieczka do Zabrza i Katowic

Wycieczka do Zabrza i Katowic
W dniu 4 października 2022r., uczniowie klasy: I, II, III, IV, pod opieką nauczycieli brali udział w wycieczce szkolnej do Zabrza i Katowic. W Zabrzu uczniowie zwiedzali zabytkową Kopalnię Węgla Kamiennego Guido.
czytaj więcej

2022-10-03 - Ku pamięci osób poległych w czasie wojny

Ku pamięci osób poległych w czasie wojny
Przedstawiciele władz Gminy, Kościoła, lokalnych szkół, harerze i mieszkańcy Jaskrowa, 26 września 2022 wzięli udział w uroczystości poświęconej odsłonięciu pamiątkowej tablicy ku czci Polaków pomordowanych przez Niemców.
czytaj więcej

2022-09-29 - Laboratoria przyszłości wrzesień

Laboratoria przyszłości wrzesień
We wrześniu podczas zajęć kreatywnych w klasach I –III i klasie V zostały przeprowadzone zajęcia w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości. Uczniowie zgłębiali tematykę  związaną z bezpieczeństwem w szkole: projektowali własne znaki bezpieczeństwa, przy użyciu techniki komputerowej, uczestniczyli w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej.
czytaj więcej

2022-09-22 - zaproszenie

Uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy
czytaj więcej