Wynajem sali gimnastycznej

Na podstawie Zarządzenia Nr 105/2013 Wójta Gminy Mstów z dnia 16 grudnia 2013r., w sprawie: ustalenia opłat za korzystanie z Hali Sportowej w Mstowie oraz udostępniania lokali w budynkach szkół. Określa się niżej podany cennik wynajmu lokali w budynkach placówek z terenu gminy Mstów:

1. Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum Gminy Mstów - bezpłatnie,
  2. Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów - 20 zł.,
  3. Dla innych osób, mieszkańców gminy w celach sportowych - 30zł.,
  4. Dla innych osób nie będących mieszkańcami gminy w celach sportowych - 60 zł.,
  5. Dla przeprowadzenia imprezy okolicznościowej o liczbie uczestników do 50 osób - 350 zł.,
  6. Dla przeprowadzenia imprezy okolicznościowej o liczbie uczestników do 100 osób - 600 zł.,
  7. Dla przeprowadzenia imprezy okolicznościowej o liczbie uczestników ponad 100 osób - 700zł.,
  8. Dla prowadzących działalność zarobkową handlową i rekraacyjną - 40 zł./godz.