Udział w II Powiatowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności "Jestem bezpieczny" w Mstowie

W dniu 9 maja 2019r., grupa 13 uczniów z klasy VIII uczestniczyła w II Powiatowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Mstowie.

W konkursie wzięły udział trzy uczennice z klasy VIII. Natomiast pozostała część uczniów kibicowała naszym zawodniczką. Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej części teoretycznej uczennice musiały się wykazać wiedzą z zakresu pomocy przedmedycznej i znajomości przepisów ruchu drogowego. W II części zastosować posiadaną wiedzę w praktyce.

Miło jest nam poinformować, że nasze zawodniczki zdobyły wyróżnienie w tym konkursie. Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Do konkursu uczennice zostały przygotowane przez panie: Edytę Cybę i Renatę Dzienniak.