święto turystyki

We wtorek 25 września uczniowie klasy czwartej ZSP im. Jana Pawła II w Jaskrowie, pod opieką Moniki Staniec i Beaty Arciszewskiej, brali udział w IV Święcie Turystyki zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Mokrzeszy. W imprezie zorganizowanej pod patronatem Wójta Gminy Mstów Tomasza Gęsiarza wzięły udział szkoły z terenu gminy Mstów: ZSP w Jaskrowie, ZSP w Małusach Wielkich, ZSP w Zawadzie oraz SP w Mokrzeszy, SP w Krasicach, SP w Mstowie. Reprezentanci szkół brali udział w przygotowanych konkursach i zabawach sportowych. W zabawach sportowych zdobyliśmy II miejsce w skoku w dal z miejsca oraz III miejsce w rzucie woreczkiem do celu. Natomiast w konkursie plastycznym pod nazwą: ”Piękno Gminy Mstów” – uczennica Anna Sieradzka zajęła III miejsce, a Natalia Stacherczak zasłużone I miejsce w konkursie piosenki turystycznej. Dziękujemy wszystkim uczniom kl. IV za to, że chętnie, dzielnie i ambitnie reprezentowali naszą szkołę. Gratulujemy zdobytych miejsc na podium, dyplomów i pucharów. Do konkursów uczniowie zostali przygotowani przez jaskrowskich nauczycieli: Monikę Staniec i Karinę Barczyk.