8 marca - Dzień Kobiet

Dnia 8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji uczniowie klas IV, V, VI, VII i VIII przygotowali krótki program artystyczny. Recytowano wiersze, śpiewano piosenki, zaprezentowano piękny układ taneczny oraz scenki humorystyczne ukazujące rolę kobiety w życiu.

Tego dnia zaszczyciły nas swoją obecnością panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jaskrowie, które przygotowały słodki poczęstunek dla naszych aktorów i artystów. Miło było widzieć uśmiechy na twarzach wszystkich kobiet w tym dniu.

Nad całością przedstawienia czuwały p. Agata Gajda, p. Iwona Sieradzka oraz p. Joanna Tarasek. Układ taneczny przygotowała p. Monika Staniec, a dekorację oraz rekwizyty przygotowały p. Edyta Sieradzka, p. Iwona Lech oraz p. Dominika Rumin.

A.G.