Pielgrzymka Wolontariatu na Jasną Górę

27 maja br. Wolontariusze z naszej szkoły wraz z opiekunkami p. Agatą Gajdą oraz p. Iwoną Sieradzką wzięli udział w  14 Pielgrzymce Wolontariatu na Jasną Górę w ramach projektu "CZĘSTO POMAGAM". Pierwsza część pielgrzymki to uczestnictwo we mszy świętej w Kaplicy Jasnogórskiej. Drugim punktem spotkania miało być wspólne zdjęcie oraz piknik, jednakże z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne dalsza część odbyła się w Kaplicy Matki Bożej Różańcowej. Wolontariusze otrzymali słowa wsparcia i podziękowania za ich pracę na rzecz pomocy innym. Wszystkie grupy zostały wyczytane i powitane oklaskami. Słowa zachęty na dalszą pracę i działania popłynęły z ust prowadzącego spotkanie. Na koniec pożegnaliśmy się wspólnym zdjęciem i wróciliśmy do szkoły. Było to dla nas nowe doświadczenie i cieszyliśmy się, że mogliśmy godnie jako zespół reprezentować naszą gminę.