Komunikat w sprawie dyżuru wakacyjnego przedszkola

Dyżur wakacyjny naszego Przedszkola odbywać się będzie w dniach 16.08.2021 – 31.08.2021r. w godzinach 7:30 – 15:30

Ustawowe 5 godzin nieodpłatnego pobytu przypada w godzinach 8:00 – 13:00

W placówce obowiązuje reżim sanitarny zwiazany z epidemią COVID-19, prosimy rodziców o zachowanie zasad bezpieczeństwa – m.in. dystansu, dezynfekcji i maseczek.

Rodzice zobowiązani są do uiszczenia następujących opłat:

czesne w wysokości 1zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka przed godz. 8:00 i po godz. 13:00, zgodnie z zadeklarowanym pobytem dziecka. W przypadku rodzeństwa, na drugie i kolejne dziecko przypada 50% ulga w opłacie za czesne.

płatność za obiad (dwa dania - dostarczone do szkoły w formie cateringu) w wysokości 10 zł za dzień

5zł jednorazowej wpłaty za kubki używane przez dzieci w trakcie pobytu

Śniadanie dla dziecka zapewnia Rodzic.

Opłaty za wyżywienie i pobyt dziecka pobierane będa w Sekretariacie szkoły w pierwszym dniu pobytu dziecka za cały zgłoszony czas pobytu. W przypadku nieobecnosci dziecka zwrot opłat możliwy tylko w uzasadnionych sytuacjach podyktowanych zdarzeniem losowym.

Dyrektor ZSP Jaskrów