Wizyta klasy III w bibliotece ramach programu "Czytamy z klasą-lekturki spod chmurki" 2019/20

W dniu 14 listopada 2019r. uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią mgr Grażyną Jaksender w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Czytam z klasą, lekturki spod chmurki” odwiedziły bibliotekę szkolną. Spotkanie w bibliotece nie mogło się obyć  bez głośnego czytania. Pani bibliotekarka przeczytała baśń H.Ch. Andersena,  pt.: „Królowa Śniegu” wybraną do I modułu projektu. Chociaż bajka ta była doskonale znana dzieciom, to z wielkim zainteresowaniem i skupieniem wysłuchały jej treści. Piękne ilustracje dodatkowo budziły zainteresowanie wśród wychowanków p. Grażyny.  Uczniowie zaproponowali wykonanie swoich ilustracji do baśni z użyciu techniki komputerowej. Wizyta należała do bardzo udanych, dzieci obiecały, że wrócą do biblioteki na kolejne „czytanie”.