Aktualności

2020-05-18 - „My Jana Pawła uczniowie …”- setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II


Setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II – patrona naszej szkoły, zbiegła się w tym roku  z obchodami 100-lecia istnienia jaskrowskiej podstawówki. I choć pandemia pokrzyżowała nasze plany co do formy świętowania tak ważnych rocznic, to uczniowie pamiętali o urodzinach swojego patrona obchodzonych 18 maja.

PDFJan-Pawel-II-1
czytaj więcej

2020-05-14 - ZDALNIE ALE RAZEM- Akcja programowa „Biało – Czerwona”

ZDALNIE ALE RAZEM- Akcja programowa „Biało – Czerwona”
Zuszki  z Próbnej Gromady Zuchowej Przyjaciele Pana Kleksa wzięły udział w Akcji programowej dla gromad zuchowych „Biało- Czerwona” wykonały  flagi i przesłały kolaż  ze zdjęć , który został umieszczony  2 maja w Dniu Flagi Rzeczpospolitej Polskiej  na blogu referatu zuchowego Chorągwi Śląskiej ZHP –https://zuchy-slaska.blogspot.com/.PDFPGZ-Przyjaciele-Pana-Kleksa--Hufiec-ZHP-Czestochowa-2
czytaj więcej

2020-05-14 - ZDALNIE ALE RAZEM - Akcja #ZOSTAŃ W DOMU

ZDALNIE ALE RAZEM  - Akcja #ZOSTAŃ W DOMU
Zuchy PGZ Przyjaciele Pana Kleksa  nominowani przez  GZ  MSTOWSKIE SŁONECZKA  z  Mstowa  i   GZ PLUSZOWE NIEDZWIADKI  z Janowa wzięły udział w akcji # ZOSTAŃ W DOMU
czytaj więcej

2020-05-12 - Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "Fox"

Jak co roku uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie Języka Angielskiego Fox pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w dwóch kategoriach wiekowych Ducks ( klasy VII i VIII ) oraz Bunnies ( klasy V i VI ).
czytaj więcej

2020-04-30 - Ogłoszenie

Drodzy Rodzice,

W związku z decyzją władz naszego kraju o "odmrożeniu" przedszkoli informuję Państwa, że zajęcia opiekuńcze w naszej placówce - podobnie jak i innych przedszkolach na terenie Gminy Mstów,  zostaną uruchomione od poniedziałku 11 maja. W związku z tym, że są one dedykowane dla tych rodziców, którzy nie mają z kim zostawić dzieci w domu proszę o kontakt z wychowawcą grupy i przekazanie informacji czy Państwa dzieci wracają do przedszkola od 11 maja.

Robert Knysak, dyrektor ZSP Jaskrów
czytaj więcej

2020-04-21 - Ogłoszenie dla pracowników szkoły

W oparciu o Zarządzenie nr 19/2019/2020 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Jaskrowie z dnia 14 kwietnia 2020r. wydłuża się termin do dnia 15 maja 2020r składanie Oświadczeń dla pracowników ZSP im. Jana Pawła II w Jaskrowie korzystających z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i dopuszcza możliwość jego składania drogą internetową.

czytaj więcej

2020-04-08 - Ogłoszenie

Kochani uczniowie, drodzy rodzice,
Dzisiaj kończymy pierwszy etap pracy zdalnej. To był trudny i 
wyczerpujący czas dla wszystkich. Po początkowych trudnościach nasz 
system zaczął skutecznie funkcjonować i prawdopodobnie do takiej formy 
powrócimy po świętach. Na razie, krótki ale zasłużony okres odpoczynku.

WIOSENNA  PRZERWA ŚWIĄTECZNA W SZKOŁACH 
OD CZWARTKU 9 KWIETNIA DO WTORKU 14 KWIETNIA.

Życzę Wszystkim dużo zdrowia, spokoju i wielu łask bożych 
na nadchodzące Święta.
Robert Knysak, dyrektor ZSP Jaskrów
pisanka2
 
czytaj więcej

2020-04-08 - English Through Art

W dniu 5 marca br. dwie uczennice kl.7 naszej szkoły Aleksandra Lenort i Marta Praszczyk wzięły udział w kwalifikacjach do finału X edycji Powiatowego Konkursu Recytatorsko – Wokalnego „English Through Art” zorganizowanego w I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie.
czytaj więcej

2020-03-25 - komunikat

zdalne nauczanie
czytaj więcej

2020-03-17 - Komunikat z Urzędu Gminy w Mstowie

Komunikat – rekrutacja do przedszkoli i klas I
DOC Komunikat

czytaj więcej