A- A+

Ferie zimowe-bezpieczeństwo przede wszystkim

Zbliżają się ferie zimowe. Wszyscy się cieszymy, bo jest to czas wolny od zajęć szkolnych, czas swobody i radości. Jednak nie możemy zapominać o naszym bezpieczeństwie. W trosce o uczniów w dniu 22.01.2024 odbył się apel dotyczący bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. W apelu uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły, począwszy od przedszkola, a skończywszy na klasie 8. W trakcie apelu głos zabrał dyrektor szkoły – Robert Knysak. Przypomniał o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas ferii zimowych. Nawiązał również do zasad ruchu drogowego, a w szczególności do zachowania rozwagi podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych.

Był to też doskonały czas do wręczenia uczniom nagród i dyplomów za udział w konkursach szkolnych.

Na koniec apelu uczniowie „przeszli” szybki kurs tańca. Pani Monika Staniec przedstawiła i przypomniała kroki taneczne do znanej i lubianej „Belgijki”. I tym optymistycznym akcentem spotkanie zostało zakończone.

Cóż... nie pozostaje, nic innego jak życzyć wszystkim  uczniom bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten dwutygodniowy czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i przygód. Odpoczywajcie, nabierajcie sił i motywacji do dalszej nauki w nowym semestrze.

Tego życzą: Dyrektor i Nauczyciele ZSP im. Jana Pawła II w Jaskrowie.

R.Dz.

Powrót