A- A+

Podsumowanie działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego Jaskier w roku szkolnym 2022/2023

Uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Jaskrowie jak co roku, aktywnie i z wielkim zaangażowaniem reprezentowali szkołę w zawodach sportowych organizowanych przez Powiatowy Związek Sportowy w Częstochowie. Uczniowie brali udział w różnych kategoriach wiekowych i dyscyplinach sportowych. Poczynając od sportowców z kl. 5 do kl. 8. Drużyna chłopców z klas młodszych brała udział w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców, natomiast starsi uczniowie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w halowej piłce siatkowej.

  • Drużyna uczennic z kl. 8 w składzie: Anna Baryła, Nikola Kasprzycka, Sandra Jaszczyk, Michalina Stępięń, Zofia Dyba, Alicja Łuczak, Natalia Stacherczak i Natalia Gaudy - zdobyła III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej dziewcząt.

  • Drużyna chłopców z kl. 8 w składzie: Tomasz Jasiński, Adam Starościak, Adam Bałys, Eryk Jama, Karol Kubica, Mateusz Praszczyk, Jakub Kręciwilk - zajęła IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców

  • Drużyna chłopców w składzie: Tomasz Jasiński, Adam Bałys, Eryk Jama - zdobyła III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w siatkówce plażowej chłopców.

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY

DALSZYCH SUKCESÓW!

 

Powrót