A- A+

Dzień Kobiet, dzień kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek….

Jak corocznie tak i w tym roku świętowaliśmy dzień kobiet w naszej szkole. 8 marca 2022 roku odbyła się z tej okazji akademia dla wszystkich uczniów.

Panowie odświętnie ubrani zaprezentowali swoje artystyczne talenty w krótkiej inscenizacji słowno-muzycznej. Dziewczynki wykonały piękny taniec. Uczennice Oliwia, Natalia i Ania zaśpiewały piosenki tematyczne o kobietach. Chłopcy z klasy IV w skeczu przedstawili dzień kobiet w humorystycznej formie, zatańczyli w rytm piosenki przebrani za kobiety. Było wesoło i radośnie.

12 marca na zaproszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Jaskrowie mogliśmy gościnnie zaprezentować się ponownie. I znów uśmiechom i oklaskom nie było końca. Podziękowania otrzymała nasza młodzież i Panie, które przygotowywały występ: Iwona Sieradzka, Agata Gajda i Monika Staniec. Tradycyjnie – życzenia drogim Paniom, w imieniu męskiej części społeczności Szkoły w Jaskrowie złożył dyrektor – Robert Knysak. Wszyscy z uśmiechem zakończyliśmy ten dzień. Jeden z najpiękniejszych dni w roku...

I.S.

Powrót