UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZK. 2011/2012

W dniu 29 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012. Uczniowie szóstych klas pod kierunkiem mgr Beaty Ślęzak przygotowali akademię szkolną, na której oficjalnie żegnali się z murami dobrze znanej sobie "podstawówki". Oprawę muzyczna przygotowała mgr Karina Barczyk, a nad scenografią czuwała mgr Renata Dzienniak.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Pani Dyrektor Szkoły mgr Anna Kępczyńska. Szczerze dziękował wszystkim za ciężką pracę w tym roku szkolnym, podsumowywała ważniejsze wydarzenia, które odbyły się w naszej szkole. Następnie Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, nagrody zdobyte w konkursach i dyplomy. Oklaskom nie było końca.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Przedstawiciel Urzędu Gminy w Mstowie ds.oświaty, wychowania i kultury fizycznej Pani Dorota Smołucha, Ks. Paweł Greń CRL - przeor klasztoru i proboszcz parafii Mstów, Ks. Zdzisław Siuta CRL – katecheta, Sołtys Jaskrowa Pan Stanisław Tyras. Nie zabrakło również tłumie przybyłych rodziców i przyjaciół szkoły.

Po oficjalnym apelu, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do własnych klas, aby we własnym gronie dokończyć zakończenie roku szkolnego.

Należy nadmienić, że wszyscy uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców i nauczycieli uczestniczyli w uroczystej Mszy św., która odbył się w dniu 28.06.2012r. w Kościele w Mstowie.

Tak wiec kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie, jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.

Życzymy wiec wszystkim udanych wakacji, a tym którzy skończyli naukę w Zespole Szkolno Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Jaskrowie, życzymy owocnych sukcesów w dalszej edukacji.
« wstecz