DNI BABCI I DZIADZIUSIA

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystości z okazji ich święta stało się tradycją na stałe wpisaną w Kalendarz Uroczystości i Imprez Szkolnych. Święto Babci i Dziadka to szczególny dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i łez radości. 
W dniach 28, 29, 30 stycznia w przedszkolu, kl. "O", klasach: I "A" i I "B", w klasie II i III odbyły się te wspaniałe uroczystości.
Jak na gospodarza szkoły przystało zacnych gości witała Pani Dyrektor mgr Anna Kępczyńska, która też złożyła babciom i dziadziusiom życzenia z racji ich święta. Pani Dyrektor nie zapomniała złożyć serdecznych podziękowań nauczycielom, za ich pracę włożoną w przygotowanie dzieci do tej uroczystości.
28 stycznia, przedszkolaki pod kierunkiem Pani mgr Maliny Chwała przedstawiły swoje talenty recytatorskie i wokalne. 
Tego samego dnia klasa I "A" i I "B" przygotowały montaż słowno-muzyczny, nie zabrakło również koncertu życzeń, pięknego tańca w wykonaniu uczniów, oraz wesołych scenek teatralnych z życia wnucząt i dziadków. Uczniowie swój program artystyczny przygotowali pod kierunkiem Pani mgr Grażyny Jaksender i Pani mgr Grażyny Jakubczak.
29 stycznia, klasa "O" wraz z wychowawczynią mgr Magdaleną Michalak przygotowała przepiękny program artystyczny. Dzieci w formie wierszy złożyły dziadkom i babciom życzenia. Na koniec części artystycznej dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnego tańca, który przyniósł wszystkim wiele radości.
Natomiast klasa II wystawiła bajkę pt.: "Kopciuszek", której reżyserem była Pani mgr Grażyna Gaudy.
30 stycznia, klasa II pod kierunkiem Pani Dyrektor mgr Anny Kępczyńskiej i mgr Kariny Barczyk zaprezentowała swoje zdolności recytatorskie i wokalne.
Każda klasa obdarowała swoich gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Były to: piękne laurki z życzeniami, kwiaty z bibułki, złote korony dla dziadziusiów, kolorowe lampiony.
Po częściach artystycznych zaproszono czcigodnych gości na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.
Dni Babci i Dziadziusia w naszej szkole to chwile pełne dla wszystkich wzruszeń, czułych słów i pozytywnych niezapomnianych wrażeń.
Kochanym Babciom i drogim Dziadziusiom, życzymy samych pięknych chwil w życiu i aby zawsze byli tak dumni ze swych wnuków, jak w tym dniu.
« wstecz