Zakończenie roku

Uroczyste zakończenie roku - to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, po dziesięciu miesiącach nauki, nadszedł czas zabawy, rozrywki i beztroski. W uroczystości, która w tym roku odbyła się 22 czerwca 2018 roku udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście, min. Wójt Gminy Mstów pan Tomasz Gęsiarz oraz radni Jaskrowa.
Część artystyczną zaprezentowała klasa VII pod kierunkiem wychowawczyni pani E. Cyby i Kariny Barczyk. Następnie zabrał głos pan dyrektor Robert Knysak, który podsumował miniony rok szkolny. W końcu przyszedł czas na wręczenie nagród uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz tym, którzy odnieśli znaczące sukcesy w konkursach , festiwalach i zawodach sportowych. Pamiątkowe dyplomy otrzymali również rodzice, którzy angażowali się w pracę na rzecz szkoły. Nowością w tym roku szkolnym były stypendia ufundowane przez radnych Jaskrowa dla najlepszych uczniów z klas IV – VII.
Pan dyrektor Robert Knysak w szczególny sposób podziękował pani Annie Kępczyńskiej, która po wielu latach pracy jako nauczyciel, a potem dyrektor odchodzi z naszej szkoły. Słowa uznania skierował również do ks. Przemysława Sobonia i katechetki Marty Wojciechowskiej dziękując za pracę katechetyczną w naszej szkole.
Na koniec głos zabrał Wójt Gminy Mstów pan Tomasz Gęsiarz, który życzył wszystkim udanych wakacji i zasłużonego odpoczynku.
« wstecz