1 września - uroczysta inauguracja roku szkolnego 2008/2009

Kolejne wyzwania, sukcesy, czasem porażki - oto co nas niedługo czeka. Spójrzmy jednak na to bardziej optymistycznie. Przecież nadchodzące miesiące to także czas nowych znajomości, przyjaźni, różnorodnych imprez i uroczystości. Zdobywanie wiedzy jest niewątpliwie priorytetem, ale o ile przyjemniej przyswaja się ją w przyjaznym otoczeniu. 
Szkoła nie tylko uczy, ale i wychowuje do przyszłego życia.
Poprzez przebywanie ze sobą uczymy się współpracy, współdziałania, poznajemy smak współzawodnictwa. Przypomniał nam o tym Dyrektor ZSP, Pani mgr Anna Kępczyńska.
Powitawszy zaproszonych gościWója Gminy- Zbigniewa Wawrzyniaka, Radną Gminy Mieczysławę Gaudy , Panią Sołtys Jaskrowa Mariolę Juszczyk, grono pedagogiczne, nauczycieli, wychowawców, rodziców, uczniów ale szczególnie serdecznie i ciepło klasę I, nowych nauczycieli, którzy w dniu 1 września rozpoczynają prace w naszej szkole, życzyła całej naszej społeczności szkolnej, owocnej pracy, wytrwałości i sukcesów w nowym roku szkolnym.

Po przemówieniu Pani Dyrektor rozpoczął się montaż słowno-muzyczny przygotowany przez klasę VI, pod kierunkiem Pań: Renaty Dzienniak i Kariny Barczyk.

A więc, nie bójmy się kolejnego roku w szkole. Na pewno dostarczy nam on wielu ciekawych wrażeń. A w przyszłości, właśnie szkolne lata będziemy wspominać najmilej...
« wstecz