Mam talent! Warsztaty tańca ludowego.

"Mam talent!" to znane na całym świecie show, w którym wystąpić może prawie każdy. Prawie, bo warunek jest jeden: trzeba mieć talent. Należy zaprezentować coś, co wyróżni uczestnika spośród innych. Celem naszego szkolnego "Mam talent!"  było zaprezentowanie uczniowskich uzdolnień. W pokazie można było  wystąpić indywidualnie, lub w zespole,  a co najważniejsze, nie było żadnych ograniczeń wiekowych występowały przedszkolaki i uczniowie od klasy I do VIII. Artyści mogli zatańczyć, zaśpiewać, zagrać na instrumencie, jeździć  na wrotkach i prezentować wszelkie wyobrażalne lub te nie mieszczące się w głowie, zdolności. Przegląd uzdolnień artystycznych naszych uczniów odbył się 22 marca 2019 roku. Nad całością imprezy czuwały Panie: mgr Grażyna Gaudy i mgr Beata Ślęzak.

Po pokazie odbyły się dla wszystkich uczniów warsztaty tańca ludowego, prowadzone przez byłych tancerzy z Zespołu Pieśni i Tańca „Częstochowa”.  Tancerze porwali do tańca naszych uczniów, którzy z wielkim zaangażowaniem uczyli się nowych figur, poruszali się w rytm muzyki oraz próbowali z wielkim zapałem dorównać zawodowym tancerzom, z pozytywny skutkiem ;)