Pokonkursowa wystawa „Na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową”

W dniu 13 grudnia 2018r., w budynku szkoły została zorganizowana wystawa i kiermasz wszystkich prac biorących udział w szkolnym konkursie na „Najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową”. W konkursie udział wzięli wszyscy uczniowie z naszej szkoły począwszy od tych najmłodszych „przedszkolaków”, a skończywszy na uczniach klasy ósmej.
Oczekiwania organizatorów przeszły najśmielsze oczekiwania, bowiem do konkursu zostało zgłoszonych znacznie więcej prac niż w zeszłym roku. Pomysłowość , technika i sposób wykonania prac zadziwiały oglądających zarówno uczniów, nauczycieli, rodziców i gości przybyłych na szkolne jasełka. Niewątpliwie każdy mógł znaleźć coś dla siebie: anioły, stroiki świąteczne, bombki, szopki, wianuszki i całe mnóstwo innych rzeczy, które trudno tu wymienić.
Podziękowania należą się również Panią: mgr Edycie Sieradzkiej i mgr Iwonie Lech, które zorganizowały dla dzieci i rodziców wspólne warsztaty tradycyjnych ozdób świątecznych. Prace „warsztatowiczów” można było,  podziwiać w trakcie ekspozycji.
Wystawa została zorganizowana przez: Pana Dyrektora  mgr Roberta Knysaka i Panie:  mgr Karinę Barczyk, mgr Renatę Dzienniak, mgr Edytę Cybę i mgr Grażynę Jaksender.