Mikołajki w klasie VI

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. A klasa VI  ten miły nastrój podtrzymała w nieco inny sposób, bowiem wyjechała do kręgielni "Arkady" w Częstochowie. Uczniowie grali drużynami, każdy mógł spróbować swoich sił. Większość dzieci po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli. Przez cały czas pobytu, towarzyszyła uczniom wesoła atmosfera. W międzyczasie można było posilić się  pizzą i napić się soku. Opiekę nad uczniami sprawowały Panie: mgr Karina Barczyk i mgr Renata Dzienniak. Oczywiści te atrakcje nie były by możliwe bez pomocy Rodziców, którzy bardzo chętnie włączyli się  w organizację tego miłego dnia.
- To był fajny, ciekawy dzień… - Długo będę go pamiętać… - Lubię Mikołajki… - to słowa dzieci, wspominających ten dzień. A co najważniejsze – Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolędy, śniegu… A więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!!!