DZIEŃ MYŚLI BRATERSKIEJ 2023

W miniony weekend - 25 lutego 2023 r. w naszym Hufcu odbyły się obchody Dnia Myśli Braterskiej! Z tej okazji zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy oraz instruktorzy spotkali się na zajęciach w pionach metodycznych w Szkole Podstawowej nr.38 w Częstochowie. Nie mogło zabraknąć na nich zuchów i harcerzy z III Środowiskowego Szczepu SKAŁA . Był czas na zabawę i celebrowanie urodzin założyciela ruchu skautowego - Roberta Baden-Powella! Na zakończenie tego wydarzenia wszyscy razem spotkaliśmy się na apelu.

Odznakę „Za zasługi dla Hufca ZHP Częstochowa” w stopniu brązowym otrzymał dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Jaskrowie -

pwd. Robert Knysak. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Do zobaczenia na harcerskim szlaku!