Walentynki z Samorządem Uczniowskim

Dnia 14.02.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii, czy przyjaźni. Samorząd uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie klas IV-VIII, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie – Walentynkowe Listonoszki – rozdawały pocztę w czasie zajęć lekcyjnych. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wychowawców. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.

Podczas Walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym, a w ramach wewnątrzszkolnego konkursu udekorowano motywami walentynkowymi drzwi klasowe. Zwycięzcami konkursu okazała się klasa VI , która w ramach nagrody otrzymała „Dzień bez pytania.”Do zabawy dołączyła również świetlica szkolna tworząc na drzwiach koperty z życzeniami dla uczniów.

Atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.

M.S.