Kreatywne warsztaty na lekcji techniki w kl. V

W dniu 10.02.2023r., w klasie 5 odbyły się na lekcji techniki i zajęciach  z LP, kreatywne warsztaty. Pretekstem do zorganizowania warsztatów stały się Walentynki. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie i wykonanie własnych kartek walentynkowych. Uczniowie z bardzo dużym zaangażowaniem podeszli do tematu i w twórczym zapale starali się wykonać jak najlepsze prace. I tak też się stało (prace okazały się wyjątkowe). W ruch poszły pędzle, farby, papier kolorowy, bibuła, flamastry, kredki. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej urny. Tym samym dzieci włączyły się, w imprezę Samorządu Uczniowskiego polegającą na wykonaniu i rozdaniu kartek walentynkowych, jak największej liczbie uczniów i nie tylko...
Świętowanie walentynkowe ma już wielu zwolenników pośród nas, bo uczy okazywania uczuć, a tym samym niesie radość, zadowolenie i uśmiech na twarzach.
Zajęcia zostały zorganizowane we współpracy nauczycielek: Moniki Staniec i Renaty Dzienniak.

R.D.