komunikat - zdalne nauczanie

W związku z zaleceniem Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Częstochowie, jakie otrzymaliśmy dzisiaj po stwierdzeniu wystąpienia przypadków zakażenia koronawirusem wśród nauczycieli naszej szkoły, klasa 7 przechodzi na tryb pracy zdalnej w dniach 16-17 grudnia 2021. Nauczanie zdalne będzie odbywać się na platformie Teams w oparciu o te same procedury, które stosowaliśmy na wiosnę. Obowiązuje dotychczasowy plan zajęć. W przypadku problemów technicznych proszę kontaktować się z wychowawcą.

Równocześnie informuję, że trwa procedura związana z nałożeniem obowiązkowej kwarantanny na uczniów i nauczycieli mających kontakt z zakażonymi, o której będą Państwo informowani.

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, kwarantannie nie podlegają osoby wspólnie zamieszkujące z osobą przebywającą na kwarantannie np. rodzice i rodzeństwo ucznia, osoby w pełni zaszczepione (jeśli upłynęło 14 dni od podania II dawki szczepionki) oraz osoby, które były poddane izolacji albo hospitalizacji z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2. (komunikat PPIS w Częstochowie z dnia 03.12.2021)