Koniec roku szkolnego 2020/21

W dniu 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21. Uroczystość została przeprowadzona w trzech kategoriach wiekowych, w różnych odstępach czasowych.

Jako pierwsi żegnali się ze szkołą na czas wakcji, uczniowie klas I-III.

W dalszej kolejności klasa siódma żegnała klasę ósmą, krótkim programem artystycznym. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście Pani: Ewa Osuchwska, przedstawiciel Urzędu Gminy w Mstowie, Radna Gminy Mstów Mieczysława Gaudy. Odchodzący uczniowie przekazali sztandar szkoły najstarszemu rocznikowi w szkole. Następnie pan dyrektor Robert Knysak wręczył świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem. Uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Były również nagrody za osiągnięcia plastyczne, muzyczne, językowe, sportowe. Pan dyrektor serdecznie podziękowała rodzicom z klasy ósmej za dotychczasową współpracę i zaangażowanie w życie szkoły.

25 czerwca odbyła się również  uroczystość pożegnania z przedszkolem. Były piosenki i wierszyki, które opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Nie zabrakło również dyplomów, upominków dla dzieci i podziękowań.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy: absolwentom naszej szkoły, uczniom klas I-III i klas IV-VII oraz przedszkolakom wspaniałych wakacji oraz owocnych sukcesów w dalszej edukacji !

R.D.