Rajd klasy 4 po okolicy

Wycieczki klasowe jest to jedna z najbardziej lubianych przez dzieci form uczestnictwa w życiu szkolnym. Szczególnie kiedy oceny już są wystawione, a pogoda zachęca do wyjścia ze szkoły.

Dlatego też 23 czerwca 2021r. klasa 4 pod opieką pań E. Cyby i B. Arciszewskiej wybrała się na rajd pieszy po okolicy. Była to też doskonała okazja do integracji klasy po trudnym czasie nauki zdalnej.

Pierwszym etapem naszego rajdu był teren nad rzeką, gdzie urządziliśmy sobie piknik. Część uczniów aktywnie spędziła czas grając w piłkę. Następnie Szlakiem Pielgrzymkowym weszliśmy na okoliczne wzgórze, skąd podziwialiśmy panoramę Jaskrowa i zrobiliśmy małą „sesję zdjęciową”. Po drodze była również doskonała okazja do przypomnienia sobie nazw drzew, które poznaliśmy na lekcji przyrody.

Czas spędzony w terenie minął wszystkim bardzo szybko. Ale na pewno nie była to nasza ostatnia wycieczka klasowa.

Wychowawczyni klasy 4 Edyta Cyba