Trwa V edycja programu edukacyjnego dla uczniów "Być jak Ignacy".

Program "Być jak Ignacy" Fundacji PGNiG przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych. Celem programu jest promowanie zdobywania wiedzy wśród uczniów poprzez doświadczanie oraz popularyzacja osiągnięć wielkich polskich naukowców i wynalazców. W tym roku akcja odbywa się pod hasłem "Nauka to przyszłość". Program ma zachęcić dzieci do zdobywania wiedzy w takich dziedzinach, jak energia, ekologia, transport oraz technologie przyszłości. Uczniowie poznają kolejnych czterech naukowców – Józefa Rotblata, Władysława Szafera, Ernesta Malinowskiego oraz Stefana Banacha.
Nasza szkoła z wielką radością przystąpiła do realizacji zadań w programie. Pomimo przeciwności związanych z przejściem na nauczanie zdalne realizujemy zajęcia edukacyjne.