„My Jana Pawła uczniowie …”- setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II

Setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II – patrona naszej szkoły, zbiegła się w tym roku  z obchodami 100-lecia istnienia jaskrowskiej podstawówki. I choć pandemia pokrzyżowała nasze plany co do formy świętowania tak ważnych rocznic, to uczniowie pamiętali o urodzinach swojego patrona obchodzonych 18 maja.

W ramach lekcji języka polskiego, uczniowie klasy V przygotowali prace plastyczne, których tematem jest św. Jan Paweł II Wielki oraz Jego nauka. O Wielkim Polaku nie zapomniały również przedszkolaki, które wykonały przepiękne obrazki poświęcone naszemu patronowi szkoły.

W ten, tak drobny sposób, uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego włączyli się w światowe obchody rocznicy urodzin WIELKIEGO POLAKA.

g.