English Through Art

W dniu 5 marca br. dwie uczennice kl.7 naszej szkoły Aleksandra Lenort i Marta Praszczyk wzięły udział w kwalifikacjach do finału X edycji Powiatowego Konkursu Recytatorsko – Wokalnego „English Through Art” zorganizowanego w I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie.

Marta Praszczyk zaprezentowała utwór „I’ll never love again”, który pochodzi z repertuaru Lady Gagi, a Aleksandra Lenort wykonała utwór Alana Walkera zatytułowany „Sing me to sleep”.

W konkursie wzięli udział uczniowie z 16 szkół powiatu częstochowskiego. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom.

Marta i Ola stanęły na wysokości zadania i pięknie zaśpiewały wybrane przez siebie utwory. Do finału zakwalifikowała się Aleksandra Lenort. W związku z sytuacją związaną z pandemią koronawirusa finał konkursu został przełożony na początek czerwca.

Gratulujemy udanych występów obu naszym „piosenkarkom”.