Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień dla każdej kobiety: i tej dużej i tej małej. Uczniowie naszej szkoły postanowili na tę szczególną okazję przygotować humorystyczny występ pt. „Szkolny Telexpress”. Publiczność była oczarowana występem uczniów klasy VII i znakomicie bawiła się podczas uroczystości. W rytm znanych piosenek uczniowie rozkręcili dobrą zabawę na widowni, a dziewczyny tańczące Zumbę dopełniły całości występu.  Piosenki śpiewały: Ania Baryła z kl. V „Małgośkę”, Aleksandra Lenort z kl. VII „ Byle jak”, Alicja Gawron z kl. VII „Radość najpiękniejszych lat”, Marta Praszczyk z kl. VII „ Przetańczyć z Tobą”.

Następnego dnia uczniowie zaprezentowali ten sam występ dla pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Jaskrowie, gdzie zostali przyjęci z ogromnym aplauzem. Radości było co niemiara, a dodatkowym miłym akcentem było wręczenie na koniec występu tulipanów wszystkim obecnym paniom.

Dziękujemy Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich pani Małgorzacie Kwiecień oraz wszystkim zebranym paniom za słodki poczęstunek i miłe przyjęcie.

Scenariusz opracowały i przygotowały występ panie: Iwona Sieradzka, Agata Gajda i Barbara Gajda.

A.G.