Bajka w jaskrowskiej szkole

Po raz pierwszy w historii szkoły rodzice i nauczyciele wspólnie przygotowali i przedstawili widowisko teatralne dla dzieci. Z okazji zbliżających się Mikołajek w sali gimnastycznej ZSP Jaskrów dzieci mogły obejrzeć "Jasia i Małgosię"

Występ odbył sie trzeciego grudnia i był poprzedzony ponad miesięcznymi przygotowaniami, próby odbywały się wieczorami w szkole w Jaskrowie. Rodzice i nauczyciele, którzy wzięli udział w widowisku  wykazali się sporymi zdolnościami aktorskimi, olbrzymią pomysłowością w wykonaniu strojów oraz wielką odwagą w zagraniu ról swoich bohaterów. Na efekt całego przedstawienia miała również wpływ dobrze dobrana muzyka i piekna scenografia. Całość powstała pod kierunkiem nauczycielek jaskrowskiego przedszkola Edyty Sieradzkiej i Iwony Lech. Wszystkim zaangażowanym  należą sie specjalne podziękowania a z okazji zbliżających się Mikołajek dzieci otrzymały słodycze.
Robert Knysak, Iwona Lech