Wszystko to Polska-moja Ojczyzna

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  Wszystko to Polska – moja ojczyzna  spotkał się z ogromnym zainteresowaniem  uczniów klas I- III i ich nauczycieli z terenu Gminy Mstów.

Celem konkursu organizowanego  przez  Nauczycielki Edukacji Wczesnoszkolnej w Zespole Szkolno Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Jaskrowie  było m. in. : popularyzowanie polskich krajobrazów, zabytków, miejsc pamięci narodowej i kultu religijnego; kształtowanie poczucia patriotyzmu i poczucia jedności narodowej; popularyzacja wiedzy o historii polskich symboli narodowych.  Prace wykonane techniką dowolną musiały zawierać wyraźną realizację hasła: „Wszystko to Polska- moja Ojczyzna” Ze względu na  wysoki poziom prac wybór Jury był bardzo trudny.

Grażyna Jaksender

Grażyna Jakubczak