Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Dnia 2 września odbyło się w naszej szkole rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Pan dyr. Robert Knysak przywitał uczniów, nauczycieli oraz przybyłych gości:  zastępcę Wójta Gminy Mstów p. Małgorzatę Grabowską oraz radnych: p. B.Gawrona, p. Mariolę Juszczyk, p. Mieczysławę Gaudy. Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez p. G.Jaksender i G.Gaudy.
Podczas akademii uczniowie uczcili 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pożegnano wakacje i uroczyście powitano nowy rok szkolny.
Nie zapomniano o pierwszoklasistach, którym wszyscy życzyli dużo, dużo sukcesów.
Zastępca dyr. p. B. Ślęzak odczytała wychowawców poszczególnych klas i przydział sal lekcyjnych.
Następnie wszyscy uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.