Zielona szkoła Poronin-Zakopane

Uczniowie naszej szkoły  w dniach 10-14.06.2019r. przebywali na Zielonej Szkole w Poroninie i Zakopanem. Opiekowały się nimi panie: B. Ślęzak, G. Gaudy, M. Derda i M. Staniec . Pilotem i przewodnikiem była nasza emerytowana pani dyrektor A. Madej.
W drodze do Poronina uczniowie zatrzymali się w Krakowie, aby zwiedzić stadion Krakowi, klubu piłkarskiego, który obchodził już 113-lecie. Uczniowie zwiedzili Zakopane, spacerowali po Krupówkach, modlili się w sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach, wjechali na Gubałówkę. Były również wyprawy w góry: szli na Wiktorówki i podziwiali panoramę Tatr z Rusinowej Polany , spacerowali pod Reglami , podziwali skocznie narciarskie. Przyjemnością była wizyta w termach w Szaflarach.

Wszyscy zadowoleni i szczęśliwi wrócili do domu.