Aktualności

2021-11-19 - Komunikat

W związku z nałożeniem kwarantanny na uczniów klasy 8 Szkoła została upoważniona przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Częstochowie do przekazania rodzicom/opiekunom informacji o kwarantannie. Sanepid zwraca się również z prośbą o niezwłoczne odesłanie wypełnionego formularza wywiadu epidemiologicznego na adres: zspjaskrow@op.pl.

DOC Zalacznik-nr-1a

czytaj więcej

2021-11-18 - komunikat

wprowadzenie nauki zdalnej w klasie VIII

 
czytaj więcej

2021-11-08 - Szkolenie Rady Pedagogicznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Jaskrowie

Szkolenie Rady Pedagogicznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Jaskrowie
Gdy w lipcu 2019 r. nasza szkoła otrzymała informację o pozyskaniu dofinansowania projektu „Rozwój z CLIL - metodą nauki” niezwłocznie poczęła przygotowania do zagranicznych szkoleń metodycznych. Warto podkreślić, że dzięki projektowi skorzystali nie tylko pracownicy biorący udział w zagranicznych mobilnościach, ale wszyscy nauczyciele. Uczestnicy projektu zagłębiali się w innowacyjną metodę CLIL, a także „szlifowali” swój angielski.
czytaj więcej

2021-11-05 - ,,Przyroda na liściu malowana”

,,Przyroda na liściu malowana”
Z dumą i radością informujemy, że Natalia Kluźniak z VIII kl. zajęła I – e miejsce,  a Łucja Strączyńska z kl. V zdobyła wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Przyroda na liściu malowana” , który odbył się 4 listopada w ZSP nr 1 w Częstochowie.
czytaj więcej

2021-11-04 - Komunikat

W związku z nałożeniem kwarantanny na uczniów klasy 3 i 7 Szkoła została upoważniona przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Częstochowie do przekazania rodzicom/opiekunom informacji o kwarantannie. Sanepid zwraca się również z prośbą o niezwłoczne odesłanie wypełnionego formularza wywiadu epidemiologicznego na adres: zspjaskrow@op.pl.

DOC Zalacznik-nr-1

czytaj więcej

2021-11-03 - Komunikat

zdalne nauczanie
czytaj więcej

2021-11-02 - Ogłoszenie dla rodziców dzieci przedszkolnych

Czesne za przedszkole prosimy wpłacać do 10-tego każdego  miesiąca na konto:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Jaskrowie
nr: 76 8256 0007 2001 0000 1977 0001

Informacje o kwotach, które należy wpłacać będą u wychowawców.

czytaj więcej

2021-11-01 - "Jedyną drogą do tworzenia wielkich rzeczy, jest kochanie tego, co się robi." - Projekt europejski "Rozwój z CLIL - metodą skutecznej nauki".

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materiałem na temat projektu europejskiego "Rozwój z CLIL - metodą skutecznej nauki" realizowanego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaskrowie. 
 
czytaj więcej

2021-10-27 - Udział nauczycieli i uczniów w kuratoryjnym projekcie „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – PAMIĘTAMY!”

1981

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaskrowie przystąpił do projektu „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – PAMIĘTAMY!”. Skierowany jest on do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych ( kl. IV -VIII) i ponadpodstawowych województwa śląskiego. Jego głównym celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do świadomego przeżywania 40. rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego.
czytaj więcej

2021-10-26 - Akcja "Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach" zakończona

Akcja
Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w ostatnich dniach w zbiórce charytatywnej Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach, zorganizowanej w celu pomocy dzieciom tam mieszkającym. Do akcji dołączyła też Rada Rodziców.
czytaj więcej