Aktualności

2019-03-05 - Rekrutacja do przedszkola i szkoły na rok szk. 2019/2020

czytaj więcej

2019-03-05 - Szkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski

W dn. 04.03. 2019r. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski , który jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.  W konkursie wzięło udział  trzydzieścioro ośmioro dzieci z kl. I-VIII. Konkurs zorganizowały nauczycielki : 
B. Ślęzak, R. Dzienniak, G. Jakubczak, G. Gaudy.

czytaj więcej

2019-03-02 - Rajd Żołnierzy Wyklętych

Rajd Żołnierzy Wyklętych

W piątek -  pierwszego marca Jaskrowska Drużyna Harcerska „Żywioły” wzięła udział w obchodach Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Mstowie.

czytaj więcej

2019-02-28 - Pokaz kickboxingu

Pokaz kickboxingu

W dniu 28.02.2019r., w naszej szkole został zorganizowany pokaz kickboxingu dla uczniów klasy: I, II i III. Kickboxing  jest dyscypliną sportową (sport walki), w której walczy się stosując zarówno bokserskie ciosy pięścią, jak i kopnięcia. Jest to sport rozwijający umiejętności fizyczne takie jak: siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, poczucie rytmu. Dodatkowo rozwijający cechy psychiczne m.in.: panowanie nad stresem, poczucie własnej wartości, czy pewność siebie.

czytaj więcej

2019-02-06 - Kolorowo, karnawałowo...

2019-01-30 - Dzień Babci i Dziadziusia

Dzień Babci i Dziadziusia
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.  
W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
czytaj więcej

2019-01-30 - Nasze uczennice i harcerze na Koncercie Kolęd w mstowskim kościele

Nasze uczennice i harcerze na Koncercie Kolęd w mstowskim kościele

W dniu 27.01.2019r., w Kościele p.w. WNMP w Mstowie uczennice z klasy IV i VI oraz harcerze z naszej szkoły wzięli udział w Koncercie Kolęd i Pastorałek.

czytaj więcej

2018-12-21 - Wolontariusze z wizytą w Domu Małego Dziecka

Wolontariusze z wizytą w Domu Małego Dziecka
19 grudnia grupa Wolontariuszy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaskrowie wraz z opiekunkami p. Agatą Gajdą i p. Iwoną Sieradzką udała się do Domu Małego Dziecka w Częstochowie, aby przekazać zebrane podczas szkolnej zbiórki dary. Wolontariusze zebrali artykuły spożywcze, higieniczne, zabawki i ubranka.
czytaj więcej

2018-12-21 - Mikołajkowy wyjazd do Warszawy

Mikołajkowy wyjazd do Warszawy

6. grudnia uczniowie kl. VII Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Jaskrowie pod opieką wychowawczyni p. Agaty Gajdy udali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Wyjazd był Mikołajowym prezentem dla klasy.

   

czytaj więcej

2018-12-16 - Jasełka i wieczór kolęd

Jasełka i wieczór kolęd

Kolejny raz w naszej szkole odbyło się przedstawienie jasełkowe połączone ze wspólnym kolędowaniem. Tym razem specjalnym gościem społeczności Jaskrowa był ksiadz arcybiskup Wacław Depo, Metropolita Częstochowski.

czytaj więcej