Aktualności

2019-02-06 - Kolorowo, karnawałowo...

2019-01-30 - Dzień Babci i Dziadziusia

Dzień Babci i Dziadziusia
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.  
W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
czytaj więcej

2019-01-30 - Nasze uczennice i harcerze na Koncercie Kolęd w mstowskim kościele

Nasze uczennice i harcerze na Koncercie Kolęd w mstowskim kościele

W dniu 27.01.2019r., w Kościele p.w. WNMP w Mstowie uczennice z klasy IV i VI oraz harcerze z naszej szkoły wzięli udział w Koncercie Kolęd i Pastorałek.

czytaj więcej

2018-12-21 - Wolontariusze z wizytą w Domu Małego Dziecka

Wolontariusze z wizytą w Domu Małego Dziecka
19 grudnia grupa Wolontariuszy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaskrowie wraz z opiekunkami p. Agatą Gajdą i p. Iwoną Sieradzką udała się do Domu Małego Dziecka w Częstochowie, aby przekazać zebrane podczas szkolnej zbiórki dary. Wolontariusze zebrali artykuły spożywcze, higieniczne, zabawki i ubranka.
czytaj więcej

2018-12-21 - Mikołajkowy wyjazd do Warszawy

Mikołajkowy wyjazd do Warszawy

6. grudnia uczniowie kl. VII Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Jaskrowie pod opieką wychowawczyni p. Agaty Gajdy udali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Wyjazd był Mikołajowym prezentem dla klasy.

   

czytaj więcej

2018-12-16 - Jasełka i wieczór kolęd

Jasełka i wieczór kolęd

Kolejny raz w naszej szkole odbyło się przedstawienie jasełkowe połączone ze wspólnym kolędowaniem. Tym razem specjalnym gościem społeczności Jaskrowa był ksiadz arcybiskup Wacław Depo, Metropolita Częstochowski.

czytaj więcej

2018-12-16 - Pokonkursowa wystawa „Na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową”

Pokonkursowa wystawa „Na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową”

W dniu 13 grudnia 2018r., w budynku szkoły została zorganizowana wystawa i kiermasz wszystkich prac biorących udział w szkolnym konkursie na „Najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową”. W konkursie udział wzięli wszyscy uczniowie z naszej szkoły począwszy od tych najmłodszych „przedszkolaków”, a skończywszy na uczniach klasy ósmej.

czytaj więcej

2018-12-10 - Zaproszenie na Jasełka

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Jaskrowie zapraszają na ŚRODOWISKOWE JASEŁKA ZE WSPÓLNYM KOLĘDOWANIEM
14.12.2018 o godzinie 18.00 - sala gimnastyczna
plakat-jaselka-2018
czytaj więcej

2018-12-10 - Zebranie z rodzicami

Zebranie rodziców w sprawie propozycji ocen na I półrocze odbędzie się w środę 12 grudnia 2018 o godzinie 17.00. ZAPRASZAMY
czytaj więcej

2018-12-09 - Mikołajki w klasie VI

Mikołajki w klasie VI
6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. A klasa VI  ten miły nastrój podtrzymała w nieco inny sposób, bowiem wyjechała do kręgielni "Arkady" w Częstochowie. 
czytaj więcej