Aktualności

2020-03-17 - Świetlica szkolna przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaskrowie ogłasza konkurs plastyczny pt.: "Wiosna oczami dzieci".

Plik zadania-swietlicowe
czytaj więcej

2020-03-16 - Ważne informacje z Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie zdalnej nauki w czasie zawieszonych zajęć


W poniższym załączniku przedstawiamy m.in. "Wykaz stron internetowych pomocnych przy organizacji pracy dla dzieci w domach",  zaproponowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.


Plik 2020_03_13_Nauka_zdalna_w_czasie_zawieszenia_zajec_komunikat_MEN

Materiały do pracy w domu z poszczególnych przedmiotów uczniowie znajdą na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce "Mateiały do pracy"
czytaj więcej

2020-03-16 - Uwaga

Konkurs Matematyczny "Kangur" jest przełożony na 16 kwietnia 2020r.
czytaj więcej

2020-03-12 - Dzień Kobiet

Dzień Kobiet
8 marca to wyjątkowy dzień dla każdej kobiety: i tej dużej i tej małej. Uczniowie naszej szkoły postanowili na tę szczególną okazję przygotować humorystyczny występ pt. „Szkolny Telexpress”.
czytaj więcej

2020-03-12 - Uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Prezentację Multimedialną w Języku Angielskim!!!

Uczniowie naszej szkoły jak co roku od 3 lat brali udział w Międzyszkolnym Konkursie na Prezentację Multimedialną w Języku Angielskim „Closer to England”.
czytaj więcej

2020-03-12 - Szkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski
25 marca 2020r. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski. Uczestniczyło w nim aż 30 wykonawców w III kategoriach. W jury zasiadły panie: B. Ślęzak, G. Gaudy i G. Jaksender.
czytaj więcej

2020-03-11 - Ogłoszenie

OGŁOSZENIE!

od 16 do 25 marca szkoła i przedszkole zamknięte.
12 i 13 marca (jutro,pojutrze) zajęcia opiekuńcze tylko dla dzieci, które nie mają zapewnionej opieki w domu.

 

DOC dla uczniów i rodziców

czytaj więcej

2020-03-11 - Ogłoszenie

W szczególnych przypadkach w dniach 12-13 marca placówki pozostaną otwarte i w klasach nauczyciele będą pilnować dzieci po to, żeby umożliwić logistykę dla rodziców i opiekę nad dziećmi.

Od 16 marca wszystkie placówki zostaną zamknięte.

http://www.kuratorium.katowice.pl/wp-content/uploads/2020/03/zajecia-odwolane.jpg

czytaj więcej

2020-03-08 - Narnia pełna tajemnic …

Narnia pełna tajemnic …
„Narnia? A co to takiego?” (…) „Wszystko, co leży między Latarnią a wielkim zamkiem Ker-Paravelem nad wschodnim morzem – wszystko to należy do Narnii.” Każdy uczeń piątej klasy, który przeczytał lekturę obowiązkową zatytułowaną „Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa” C. S. Lewisa, z pewnością skojarzy scenę, w której faun - pan Tumnus wyjaśnia Łucji, czym jest kraina nazywana Narnią.
czytaj więcej

2020-03-08 - Jaskrowskie akcenty w VIII Mstowskim Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jaskrowskie akcenty w VIII Mstowskim Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Dwudziestu uczniów z klas IV-VIII reprezentowało Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaskrowie podczas VIII edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „TROPEM WILCZYM” w Mstowie. Dla jaskrowskiej społeczności szkolnej była to kolejna okazja, by właśnie tak świętować 100-lecie istnienia Szkoły Podstawowej w Jaskrowie.
czytaj więcej