Aktualności

2019-11-27 - Wyjazd do filharmonii

Wyjazd do filharmonii
W  jesienny poranek 21 listopada 2019 r.  uczniowie kl. I- III  wyjechali do filharmonii im. Bronisława  Hubermana  w Częstochowie na poranek muzyczny pt. „Grają bo drgają”.  Konferansjer - Pani  Małgorzata Owczarek wprowadziła  młodych melomanów do  Krainy  Muzyki wykonywanej na instrumentach stroikowych drewnianych, czyli oboju, fagocie i klarnecie. Dzieci miały okazję obejrzeć, dotknąć i porównać stroiki  do tych instrumentów.
czytaj więcej

2019-11-27 - Turniej Antka Cwaniaka

Turniej Antka Cwaniaka
W dniu 22 listopada 2019 r. uczniowie kl.II i III z Próbnej Gromady Przyjaciele Pana Kleksa  pod opieką Druhny Grażyny  Jaksender  i  Beaty Arciszewskiej wyjechały do S.P. w Janowie 
czytaj więcej

2019-11-24 - Informacja dla rodziców

PDF o-opiece-zdrowotnej-nad-uczniami
czytaj więcej

2019-11-15 - Wszystko to Polska-moja Ojczyzna

Wszystko to Polska-moja Ojczyzna
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  Wszystko to Polska – moja ojczyzna  spotkał się z ogromnym zainteresowaniem  uczniów klas I- III i ich nauczycieli z terenu Gminy Mstów.
czytaj więcej

2019-11-15 - Obchody Święta Niepodległości, biwak harcerski

Obchody Święta Niepodległości, biwak harcerski
Zgodnie z coroczną tradycją, w przeddzień Dnia Niepodległości, zuchy i harcerze z III Środowiskowego Szczepu Harcerskiego „Skała”, w tym druhny i druhowie z 10 Jaskrowskiej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Żywioły” z kadrą pwd. Robertem Knysakiem i dh. Moniką Derdą, uczestniczyli we wspólnym biwaku.
czytaj więcej

2019-11-15 - Wizyta klasy III w bibliotece ramach programu "Czytamy z klasą-lekturki spod chmurki" 2019/20

Wizyta klasy III w bibliotece ramach programu
 W dniu 14 listopada 2019r., klasa III wraz z wychowawczynią mgr Grażyną Jaksender w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Czytam z klasą, lekturki spod chmurki” odwiedziła bibliotekę szkolną.
czytaj więcej

2019-11-08 - Święto Niepodległości – obchody w ZSP w Jaskrowie

Święto Niepodległości – obchody w ZSP w Jaskrowie
„Polska to nasza Ojczyzna! Ojczyzna to kraj dzieciństwa, miejsce urodzenia, to jest  ta mała ojczyzna– miasto, miasteczko, wieś, ulica, dom, podwórko”- to cytat ze scenariusza uroczystości poświęconej obchodom Odzyskania  Niepodległości przez Polskę.
czytaj więcej

2019-11-08 - Informacja dla rodziców

W dniu 13.11.2019r., (środa) o godz. 18:00 odbędzie się zebranie z rodzicami.
czytaj więcej

2019-10-28 - Pieczenie ziemniaka po harcersku

Pieczenie ziemniaka po harcersku
W piątek 25. października drużyny harcerskie i zuchowe należące do Szczepu „Skała” spotkały się na tradycyjnym już pieczeniu ziemniaka. Z naszej szkoły, w tym radosnym święcie, wzięła udział grupa uczniów z klas V-VI  – chętnych do wstąpienia do jaskrowskiej drużyny „Żywioły”.
czytaj więcej

2019-10-28 - Szkoła pamięta

Uczniowie ze szkoły w Jaskrowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła pamięta” ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jak czytamy w liście Ministra Dariusza Piontkowskiego celem akcji było „uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności”.
czytaj więcej