Aktualności

2021-10-27 - Udział nauczycieli i uczniów w kuratoryjnym projekcie „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – PAMIĘTAMY!”

1981

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaskrowie przystąpił do projektu „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – PAMIĘTAMY!”. Skierowany jest on do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych ( kl. IV -VIII) i ponadpodstawowych województwa śląskiego. Jego głównym celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do świadomego przeżywania 40. rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego.
czytaj więcej

2021-10-26 - Akcja "Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach" zakończona

Akcja
Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w ostatnich dniach w zbiórce charytatywnej Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach, zorganizowanej w celu pomocy dzieciom tam mieszkającym. Do akcji dołączyła też Rada Rodziców.
czytaj więcej

2021-10-18 - „My, Jana Pawła uczniowie…” - udział uczniów Szkoły w Jaskrowie w pielgrzymce na Jasną Górę

„My, Jana Pawła uczniowie…” - udział uczniów Szkoły w Jaskrowie w pielgrzymce na Jasną Górę

Tradycją staje się uczestnictwo uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaskrowie w corocznej Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę. Tegoroczna – już XXI, odbyła się w dniach 6-7 października, a naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy szóstej wraz z opiekunkami – p. G. Jakubczak i A. Nowak.

czytaj więcej

2021-10-18 - KONKURS "MAKIETA Z EUROPY"

KONKURS
Miło nam ogłosić rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Makieta z Europy"
czytaj więcej

2021-10-18 - 34 Jesienny Złaz Zuchowy w Złotym Potoku

34 Jesienny Złaz Zuchowy w Złotym Potoku
W  sobotę  9 października odbył się 34 Jesienny Złaz Zuchowy w Złotym Potoku. W rześki poranek zuchy 5 Gromady Zuchowej Przyjaciele Pana Kleksa ruszyły w poszukiwaniu Shreka.
czytaj więcej

2021-10-12 - Informacja

Ogłoszenia

Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

odbędzie się

w czwartek 14 października o godzinie 9.00.

na sali gimnastycznej – obowiązuje reżim sanitarny.

W tym dniu nie będzie zajęć lekcyjnych - Szkoła organizuje jedynie zajęcia opiekuńcze.

 

W niedzielę 17 października o godz. 11.00 w Kościele parafialnym w Mstowie zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynno-błagalna z okazji 100-lecia Szkoły i Dnia Patrona. Zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli i całą społeczność Jaskrowa.

czytaj więcej

2021-10-03 - WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA I PSZCZYNY

WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA I PSZCZYNY
Dnia 29 września 2021r. uczniowie klasy VII i VIII pod opieką pani Beaty Ślęzak, pani Moniki Derdy i pani Moniki Staniec wyjechali na wycieczkę do Oświęcimia. W ten sposób połączyli lekcję historii z oddaniem czci ludziom, którzy zginęli w tym największym  nazistowskim obozie zagłady.
czytaj więcej

2021-10-03 - 100 lat szkoły – film

100 lat szkoły – film
Ze względów na pandemię nie mogliśmy zaprosić Państwa do szkoły na uroczyste obchody naszego jubileuszu. Postanowiliśmy, że skoro nie możecie do nas przyjść to my odwiedzimy Was – tak zrodził sie pomysł na nakręcenie filmu o szkole – jej historii i dniu dzisiejszym. Zapraszamy do ogladania pod adresem: https://youtu.be/y8pNc8hIa3Q
czytaj więcej

2021-10-03 - Komuikat w sprawie wojewódzkich konkusów przedmiotowych

Podobnie jak w latach poprzednich, również w tym roku szkolnym odbędą się wojewódzkie konkursy przedmiotowe. Szkolne etapy przeprowadzimy zgodnie z dołączonym terminarzem.

czytaj więcej

2021-10-03 - Terminarz i skład szkolnych komisji konkursowych

W poniższym pliku znajduje się "Terminarz i skład szkolnych komisji konkursowych do wojewódzkich konkursów przedmiotowych 2021/2022"

PDF Terminarz-i-sklad-szkolnych-komisji-konkursowych
czytaj więcej